Červen 2009

Už dlouho tu nebyly žádné narozeniny, co?

30. června 2009 v 9:30 Narozeniny slavných
No, tak jsem si říkala, že tu už dlouho nebyly žádné narozeniny... Ne, to ne, ale prostě jsem zjistila, že dneska slaví Marton Csokas - 43 let. Kdo neví, koho hrál??? Přece Celeborna z LotRa 1. dílu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak mu přeji mnoho zdraví a štěstí do života, aby si zahrál mnohoo krásných rolí jako Celeborna... (No, už nevim...)
Tak se mějte krásně :o)
Caddy

Přeji vám všem krásné prázdniny!!!

27. června 2009 v 13:18 O mně a o blogu
Tak jsem pro vás, má milá SBčka, udělala malý dárek, ale moc se mi to nepovedlo, protože dělám jen v programu Malování, a to je na nic... Ale nebudu odbíhat od tímatu: Přeji vám nádherné prázdniny!!!!!!!!!!!!!!
Já vím, ten Gandalf se k tomu nehodí, ale mě se ten obrázek tolik líbí!!! :-D

Tak, a je to...

26. června 2009 v 10:50 O mně a o blogu
Hm... Je to zvláštní... Tak jsem doma ze školy, ale že bych měla nějaký skvělý pocit z toho, že jsou prázdniny, to se říct nedá. Já vím, že jsem asi divná, ale je to tak. Přijde mi hrozně smutné, že se teď dva měsíce neuvidíme, s nikým. A pak už mě bude čekat jen jeden rok na základce a pak už pryč! A to nechci. S mojí třídou je legrace a máme skvělý kolektiv. Nechci se s nimi loučit. Ani s učitelema, protože jsou skvělý (ne všichni :-D)
A ještě ke všemu, když jsem vyšla ze školy s tím zvláštním pocitem, že se teď se s vými spolužáky neuvidím, viděla jsem desítky ubrečených obličejů deváťáků, co teď odcházejí, a to mě málem dorazilo. Bylo to tak strašně smutné... A asi za to může i tohle ospalé počasí. Tak nějak nevim co mám dělat, chce se mi spát a tak... No nic, asi vás nebaví poslouchat ty moje bezduchý řeči... Ale potřebuju se někomu svěřit :-)

Tak se mějte hezky a užijte si krásné prázdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Teď o prázdninách tu nebudu tak často, tak se nedivte :-)

P.P.S. Moc vás prosím o další hlasy pro Clarett a Emilianu Torrini, dostaly se do 2. kola. Na této adrese jim můžete pomoci: TADY

Vaše Caddy

Jen taková anketa

24. června 2009 v 12:05 Různé
Tenhle článek je jenom tak pro zajímavost :-) Takže: Čemu dáte přednost? Harry Potter nebo Stmívání?
Odpovězte, prosím, do mé ankety :o)
Tak, to by bylo asi všechno :-)
Vaše Caddy

Večer - slohová práce

21. června 2009 v 18:12 Moje tvorba
Tak jsem zase něco sesmolila :-) Byla bych moc ráda, kdybyste si to dičetli až do konce a napsali scůj názor. Já vím, je to divně napsané, ale zrovna jsem byla nemocná a usínala jsem :-)

Tak tedy:
Večer
Večer je nádherná doba. Ubitá událostmi celého dne ukládám své znavené tělo ke spánku. Ztlumím své smysly, zklidním dech a jen tak odpočívám... A odpočívá i vše kolem mě. Rudozlaté slunce, vyčerpané po celodenní pouti na nebeské obloze, naposledy popřeje dobrou noc svými rudými paprsky a uloží se do měkké postele z obláčků...
Usíná všechno, celá vesnice se pohrouží do uklidňujícího ticha, které přeruší jen občasné zaštěkání psa, jak spatří tiše si vykračující kočku na lovu...
A v tomto tichu se mi nejlépe přemýšlí. Když dlouho nemůžu usnout, přestanu myslet na všechno, na všechny starosti, na všechno, co mě zítra čeká. Nejradši ze všeho večer vymýšlím příběhy. Nebo povídky. Nebo co by se jak mohlo stát. Večer mi to prostě lépe myslí.
Ale někdy večer vymyslím krásný příběh y říkám si: "To nesmím zapomenout! Musím to ráno zapsat!!!"
Ale pak usnu a na nic nemyslím, a když mě ráno slunce vzbudí svými dlouhými paprsky, nepřemýšlím nad nějakým příběhem, ale nad tím, co si mám zase vzít na sebe, a že dneska píšeme dva testy, a že jsme vlastně měli mít ještě jeden úkol. A už zapomenu na tu kouzelnou a tajemnou atmosféru včerejšího večera...

No, to je všechno :-)

Mějte se krásně :-)

Prosím o hlas pro Clarett!!!

19. června 2009 v 15:28 Různé
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takže... Naše milá Clarett se přihlásila do soutěže o Nejlepší filmovou píseň!!!! Soutěží s Emilianou Torrini a Gollum´s song. Musí vyhrát, takže vás prosím o vaše hlasy na této ADRESE...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rohirrimqa - SB

17. června 2009 v 19:47 Diplomy a SB
Tak mám nové SB - Rohirrinqu. Má krásný BLOG o všem možném a taky o Pánu prstenů :-) Je to moc milá holka a já jí děkuju, že se se mnou spřátelila...
Mám pro ní diplom, snad se bude líbit :-)
Tak se mějte :-)

Novinky + diplom od Mlejkom :-)

15. června 2009 v 19:17 O mně a o blogu
Takže začnu tím diplomem :-) Je nádherný a Mlejkom, já ti moc děkuju :-)
Tak, a teď ty novinky :-) Začnu víkendem. Já mám sestru Alžbětu, která chodí na jednu školu, kde se pořádají takové výměnné pobyty a právě k nim přijela asi na 10 dní skupina Angličanů. Dělali si výlety a spali na intru, ale na víkend, kdy se intr zavírá, Angličani neměli kam jít. Tak si je mohli žáci rozebrat do rodin. Alžběta si jednoho Angličana taky zabrala a my jsme doufali, že to bude holka :-) Ale bohužel, byl to kluk - 18 let. No nic, vůbec to nevadilo, krásně jsme si popovídali, a protože vedle u sousedů byl taky jeden Angličan, hráli jsme s nima dvouma fotbal a tak. Byla to sranda, bavit se jen anglicky :-)
V sobotu jsme s ním navštívili Prahu a byli jsme tam bez rodičů, takže nám dávala zabrat nejen komunikace, ale i orientace, protože do Prahy nejezdím zrovna nejčastěji :-) No, nebudu to tu popisovat podrobně, jen jsem vám to chtěla zdělit :-)

No, a dneska jsme měli ve škole akademii. Určitě mě pochopíte, když řeknu, že jsem měla pěkné nervy, protože to asi znáte taky :-) Já jsem tam vystupovala se souborem (na flétnu) a pak ještě se třídou nějaké anglické písničky a scénka. Doufám, že to rodiče moc nenudilo :-)

Tak já se loučím, protože mám ještě úkoly a chci jít brzy spát.
Mějte se a ahoj :-)

Další spřátelení

13. června 2009 v 22:17 Diplomy a SB
Tak mám nové SB a je jím Mlejkom, moc milá holka, která má blog o všem možném - zvířatech, hudebních skupinách, Středověku.... Její blog najdete TADY.
Mlejkom, děkuju za spřátelení a zároveň se ti MOC omlouvám, že máš takovejhle diplom, vůbec se mi nepovedl :-(

Jsem nemocná!!!

9. června 2009 v 19:39 O mně a o blogu
Ahojte,
tak jsem nemocná. Bylo mi hrozně už ráno, ale myslela jsem, že to nic není, tak jsem šla do školy. Tam mi byla strašná zima, bylo mi blbě a motala se mi hlava, ale já jsem to přežila až do půl čtvrté. doma jsem hned zalezla do postele a usnula :-) Mám teploty a bolí mě hlava, ale snad to bude jěn nějaká vyróza. Ale asi teď nebudu na blogu.
Doufám, že se brzy uzdravím, protože máme v pondělí školní akademii, na které 3x vystupuju, píšeme závěrečné testy a pojedeme na třídní výlet.
Ach jo :-(
Tak se mějte :-)
Vaše zoufalá Caddy

Další narozeniny :-)

9. června 2009 v 19:18 Narozeniny slavných
Tentokráte je to ale vyjímečné - jsou dva oslavenci. Takže - své 46 narozeniny svaví Johny Depp a své 28 narozeniny slaví Natalia Portman!!!
Přeju vše nej :-)
Tak, to je vše :-)

Éomer slaví :o)

7. června 2009 v 10:45 Narozeniny slavných
Takže, nadpis říká vše... Opravdu, Karl Urban, představitel Éomera z LotRa, slaví své 37 narozeniny... Je docela mladý, co říkáte? :-)
Je to milý člověk jako herec, i jako Éomer v Pánu prstenů...
Takže přeju vše nej nej :-)

Narozeniny

6. června 2009 v 12:25 Narozeniny slavných
Ano, další narozeniny... Ale dávám to sem hlavně proto, abych udělala radost INESS, protože je to její oblíbený herec :-)
Jason Isaacs slaví své 46. narozeniny!!!!!!!!!!
Všechno nejlepší, Jasone, ať máš ještě hodně tak dobrých rolí jako Luciuse Malfoye v Harry Potterovi :-)
Ještě fotka Luciuse :o)
Tak se mějte dobře, brzy (to znamená během týdne :-D) vám sem dodám nový článek ohledně nových zpráv :-)
Vaše Caddy

Pomóóóc zubááář!!! :-D

3. června 2009 v 19:02 O mně a o blogu
Ach jo.... Dneska jsem musela absolvovat prohlídku u zubaře!!! Nesnáším zubaře, protože moje zuby nejsou zrovna nejlepší :-) A bohužel to touto prohlídkou nekončí, oni mi budou kazit dokonce i prázdniny!!! :-(
Sice je naše zubařka moc hodná, ale stejně, kdo by se k zubaři těšil???