Červenec 2009

Moje sestra něco napsala,...

24. července 2009 v 13:09
... a tak vám to chci napsat sem, protože mě to docela pobavilo :-) Jinak ty chyby, co jsou v textu, ty jsou tam schválně, aby si zase někdo jako Anonym nemohl rejpnout...

Narodila jsem se jako jednoroční batole. Pak jsem tři roky rostla a bylo mi pět let. Za pět let jsem byla tínejdžr {--> tak to napsala moje sestra} :-) (teenager) a bylo mi dvacet. Teď je mi padesát jedna a jsem šedesátník. Za dvacet let mi bude devadesát devět a budu slavit veliké kulatiny :-D

Tak to je všechno :-)

Jaký mám dát nadpis???

17. července 2009 v 19:50 O mně a o blogu
Já vím, říkala jsem, že už sem před táborem psát nebudu, ale stalo se něco, o čem vám chci napsat, protože to je fakt skvělý!!! Dnes jsem viděla Harryho Pottera a Prince Dvojí Krve!!!!!!!!!! Je to den po premiéře, ale stejně bylo v kině plno volných míst :-) Bylo to naprosto super!!!!!! Já vím, tady se asi názory budou rozlišovat, ale mě se to líbilo více než zfilmovaná pětka HP. Bylo to tak vtipný a smutný a děsivý!!! :-)
Promiňte, strašně spěchám, protože ještě nemám úplně sbaleno a musím si mýt hlavu a mám ještě plno povinností. Takže se mějte krásně a za dva týdny jsem tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vaše Caddy

Už zase se loučím :-(

16. července 2009 v 10:13 O mně a o blogu
No, za dva dny jedu na dvoutýdenní tábor, takže vás dva týdny neuvidím :-( Bude se mi moc stýskat :-( Ale co, za dva týdny jsem opět tu. Tohle je zatím poslední článek, ještě zítra obejdu vaše blogy a zkontroluju komentáře.
Tak ahoj,
Vaše Caddy

P.S. Přemýšlím, jestli si nemám nastavit nějaký jeden článek, aby se tu objevil asi tak za týden, jestli tu nebudu.... Ale rozhodla jsem se, že byste mi s tím mohli pomoct vy, dám sem totiž takovou malou anketu. Tak prosím hlasujte podle pravdy :-)

Nepovedený salát :-D

14. července 2009 v 12:56 Různé
Včera nás navštívila Clarett a zůstala i přes oběd. Ten byl povedený, ale pak přišla řada na salát. Každý z nás dostal obrovskou porci - vrchovatou misku salátu (ledový salát se sladkokyselým nálevem) a začali jsme ho pomalu jíst. Všem to připadalo nějak bez chuti, ale nikdo to nechtěl dát najevo. Clarett si ještě ke všemu namáčela jednotlivé lístky do nálevu, aby si to vychutnala. Když skoro všichni dojedli, zjistili jsme, že to vůbec nebyl ten připravený dobrý nálev, ale čistá voda. Někdo prostě vyměnil hrnky, protože byly stejné a barva obsahu byla také podobná :-D

No, tak to je náš ne moc dobrý zážitek :-)
Caddy (za pomoci Clarett)

Diplom pro Ringwil - konečně :-)

13. července 2009 v 9:04 Diplomy a SB
Tak sem zkusím dát ten diplom :-)
P.S. Teď musím jít, ale mám spoustu nápadů na nové články, takže se tu snad brzy objeví...

P.P.S. Jak jste si jistě všimli, vrátila se naše milá Galadriel!!!!!! Určitě běžte na její blog a potěšte jí... Jé, já jsem tak ráda!!!!!!!!!!!


A ještě jsem zapomněla na diplom od ní, takže ho saem taky dám - je krásný, děkuju :-)

Tak mám nové SB - Ringwil

5. července 2009 v 11:21 Diplomy a SB
Jak už jsem psala v nadpisu, mám nové SB. Je jím Ringwil, která má nádherný blog o Blood+, Pánu prstenů a ještě o plno věcech. Najdete ho tady, tak ho můžete navštívit :-)
Ringwil je moc milá a sympatická holka, kterou jsem měla to potěšení poznat osobně :-)
Takže, Ringwil, moc děkuji za spřátelení, jsem moc ráda :-) A omlouvám se ti, že diplom bude až později, ale on mi nějak moc nefunguje blog, nemůžu tam přidávat obrázky :-( Takže to nechám chvíli být, teď jedu na týden na chalupu, a až se vrátím, zkusím sem dodat i ten diplom, jo?

P.S. Teď tu týden nebudu, takže se vám omlouvám, že nebudu moc chodit na vaše blogy...
Caddy

Tohle už mě vážně štve!!!!! :-(

4. července 2009 v 22:12 O mně a o blogu
Jako tohle už přestává všechno!!! To už nejde brát ani se srandou!!! Jak jistě víte, objevil se tu na našich blogách "Anonym", který píše nelichotivé komentáře, nejspíš proto, aby si zvýšil návštěvnost, nebo aby mu vůbec někdo psal na blog. Ale já bych radši na svůj blog pozvala jinak, třeba pochvalou toho jeho blogu a nějakým pěkným komentářem, ne tímhle... Já vím, že bych se neměla takhle rozčilovat, ale už mě to vážně štve, když se to objevuje na všech blogách mých SBček... Už je to trapný a ohraný!!!

Vaše rozzlobená Caddy

Prosím o vaši pomoc + dárek k narozeninám :-)

3. července 2009 v 18:33 Různé
Takže - nejdřív ta pomoc. Není to pro mě, ale pro Clarett, která se dostala do 3. kola soutěže o nejhezčí filmovou píseň. Zatím má jenom dva hlasy, takže vám MOC prosím, abyste jí svůj hlas věnovali!!! Na této adrese: http://mordrezia.blog.cz/0907/3-kolo-souteze-o-nejlepsi-filmovou-pisen

A ještě ten dárek - taky se to týká Clarett, tedy spíš jejího blogu... Je to tak, její blog už trvá přesně jeden rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže milá Clarett a milý Clarettin blogu, přeji vám všechno nejlepší, abys Clarett měla hodně trpělivosti a fantasie s psaním článků a abys s blogem dlouho vydržela!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ještě mám pro tebe dárek -

Už zase... Ale slibuju, že později napíšu pořádný článek!!!

2. července 2009 v 9:12 Narozeniny slavných
No, tak zase - narozeniny... Dnes slaví své 23. narozeniny Lindsay Lohan!!!!

Už mě to moc nebaví, takže sem dám jen obrázek a tyhle články o narozeninách budou dost krátké :-D

Liv Tyler slaví!!!!!

1. července 2009 v 13:16 Narozeniny slavných
Tak další narozeniny!!! Ale na tyhle jsem opravdu zapomenout nemohla... Dnes (1. července) totiž slaví své 32. narozeniny Liv Tyler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ano, je to neskutečný, ale je to tak :-)
No nic, přání vymýšlet nebudu, protože by bylo zase stejný jako všechny ostatní...