Srpen 2009

Hm...

31. srpna 2009 v 14:44 O mně a o blogu
Clarett, prosím, neber to jako opičení. Jenom jsi mě přivedla na nápad, že by bylo hezké, kdybych vám, svým SBčkům, taky něco dala...
A tady ještě takové přání (na obrázku je zachycené Babí léto)
A ještě jedna animace - je to znázornění stromu během roku...

Dárek od Clarett

31. srpna 2009 v 14:18 O mně a o blogu
Tohle je dárek od Clarett, dostala jsem ho k poslednímu dni prázdnin a k hezkému prožití školního roku.

Strašně spěchám,...

28. srpna 2009 v 7:56 | Caddy |  Narozeniny slavných
...protože jedeme na výlet. Ale když jsem se koukla na internet, nemohla jsem to přehlédnout. Ano, opět narozeniny, ale tentokrát slaví Billy Boyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Náš milovaný Pippin!!!!!!!!
A je mu už neuvěřitelných 41!!!!!!!!!!!!!!!!
Takže všechno nejlepší!!!
Vaše Caddy

Konečně lepší článek než nějaké narozeniny :-D

27. srpna 2009 v 21:03 | Caddy |  Diplomy a SB
Tak, nadpis trošku napovídá - tentokrát je to nové spřátelení. Jsem opravdu moc moc ráda, protože ELDARWEN je moc milá holka a má krásný blog. Takže to nebudu moc okecávat, tady je pro ní diplom a doufám, že se jí bude líbit.
A tohle je diplom od Eldarwen. Je nádherný, opravdu moc děkuju!!!

Narozeniny

16. srpna 2009 v 8:17 Narozeniny slavných
Ahoj,
strašně spěchám, tak jenom ve zkratce - dneska slaví Evanna Lynch, Lenka Láskorádová z Harryho Pottera. Je jí už 18 let!!!

Případ nefritové kachničky

15. srpna 2009 v 19:37 Různé
Tak, nejdřív stručný děj:

Prof. Studený je známý sběratel a má velikou sbírku kačenek. Jednoho dne k němu přijede jeho potrhlá sestra a zjistí, že je mrtvý - zavražděný! Do případu se zapojí policie, případ dostane na starosti detektiv Koumák. Ten zjistí, že se z domu ztratila nefritová kachnička. Vyšetřuje různá alibi různých podezřelých... Pořád neví motiv vraždy ani pachatele... Každý večer chodí za jeho přítelkyní (ve slova smyslu kamarádkou :-)) Číňankou Čang, se kterou se radí a ona mu pomáhá. Jednoho dne si ráno detektiv přečte v novinách o slavném Nefritovém pokladu, ve kterém je i kachnička, a který se teď znovu dává dohromady. Takže ví motiv - někdo chtěl ukrást kachničku, která má nevyčíslitelkou hodnotu, a při tom zabil muže, který mu překážel. Detektiv se z jednoho výslechu dozví, že se asi týden před vraždou podezřele vyptávala na profesorovy sbírky jedna Číňanka. Detektiv je strašně smutný a zklamaný, že je nejvíc podezřelá jeho kamarádka... Jednou mu hospodyně pana Studeného zavolá z města, že vidí tu Číňanku a že na ní bude dávat pozor. Detektiv tam přijede a stane se svědkem scény, jak se Číňanka setká s takovým podezřelým mužem a rychle spolu jdou, až zajdou do jednoho vchodu. Detektiv je sleduje, a protože Číňanka zezadu opravdu vypadá jako Čang, je smutný. Na závěr je takový souboj, kdy detektiv vpadne do místnosti a uvidí, jak si Číňanka předává s mužem kradenou kachničku. No, následuje ten souboj a detektiv se dozví, že podezřelá Číňanka není Čang, ale její dvojnice!!! Příběh končí dobře, detektiv odhalí vraha a Čang se omluví za to, že ji podezíral...

To je konec, napsala jsem to dost nesrozumitelně :-) Až se to sestříhá a dokončí, možná vám dám adresu na youtube :-DP.S. Teď jedu na dva týdny na chalupu, ozvu se až pak :-)

Tak jsem zpátky :-) + Novinky!!!

15. srpna 2009 v 19:23 O mně a o blogu
Tak jsem zpátky!!!!!!!!!!!! Byla jsem u babičky Clarett a bylo to tam moc pěkné :-) Dívali jsme se na filmy, četli jsme si, chodili ven, jedli jsme :-)...
Bylo to tam oipravdu moc hezký a když jsme jeli zpátky (dneska), zastavili jsme se u Ynky a Ringwil, které znáte z blogů!!!!!!! Byla to nádherná návštěva, zažili jsme spoustu legrace!!! Taky mají strašně roztomilého králíčka Vilíka, s kterýmm jsme si taky hráli :-)
Mám toho strašně moc, co vám chci říct, ale nemám moc času, takže to bude spíš taková slátanina... :-)

Mimochodem, viděla jsem horor Vesnice!!! Je to nádherný film s nádhernou přírodou, nádhernými herci, nádherným scénářem a nádhernými myšlenkami!!!!!!!!!!!!! Opravdu doporučuji!!!
Tak, a ještě jsem slibovala něco více o tom filmu, který jsme natáčeli... To bude až v dalším článku :-)
Caddy

Já fakt nevim...

8. srpna 2009 v 14:26 O mně a o blogu
...co mám počád dávat za nadpisy... Jedu zase pryč, tentokrát jenom na týden a jedu tam s Clarett, takže to bude skvělý!!! :-)
Budu všechno vyprávět, nejspíš se ten týden na počítač nedostanu...
O natáčení a našem filmu s názvem Případ nefritové kachničky vám napíšu až za týden...

Tak se všichni mějte!!!
Vaše milující Caddy

Katie Leung slaví!!!

8. srpna 2009 v 9:39 Narozeniny slavných
Tak, po delší době zase slavné narozeniny... Tentokrát slaví Katie Leung, představitelka Cho Changové z Harryho Pottera. Je jí už 22 let!!! Já vím, 22 let je málo, ale když si představím, že ještě před nedávnem hrála takovou malou holku... No, čas letí.....

Natáčení

4. srpna 2009 v 10:22 | Caddy |  O mně a o blogu
Já vím, že jsem tu moc dlouho nebyla, ale asi se zase déle nedostavím... Sice budu doma, ale na týden k nám přijede návštěva a budeme natáčet film, ke kterému jsem scénář psala já a moje mamka :-) Doufám, že se nám to povede, přípravy byly dost dlouhé :-) Takže během týdne mě tu asi nepotkáte, ale může se stát, že sem zaskočím ve volné chvíli :-D

Caddy

Moc se mi po vás všech stýskalo!!!

2. srpna 2009 v 10:36 O mně a o blogu
Tak jsem zpět :-) Na táboře to bylo skvělý a uteko to jako voda, ale stejně se mi po vás stýskalo... Téma tábora bylo Hobit!!!!!!!!!!!!!!!! A bylo to moc pěkně zpracované. Moje družstvo se jmenovalo Rebafolzuskáni (dokážete si představit, jak to vedoucí nemohli vyslovit??? :-D), podle toho, že jsem k sobě dali nějaká náhodná písmena. A dokonce jsme vyhráli!!!!!!!!!!! Měli jsme nejlepší družstvo a nejlepší vedoucí, moc se mi tam líbilo. A i když jsme byli ve stanech s podsadou, já s mojí kamarádkou jsme vyhráli v úklidu a dostali jsme nááádherného plyšáčka!!! Je to medvídek a ten můj se jmenuje Frodo :-)

Tak se mějte krásně, ještě jdu obhlédnout vaše blogy :-)
Caddy